Oddíl basketbalu - Informace k soutěžím

Informace k nařízení Bezpečnostní rady státu

Na základě nového rozhodnutí BRS se s okamžitou platností ruší všechny tréninky a odkládají se všechny zápasy.

Česká basketbalová federace se rozhodla udělat maximum pro to, aby byl ve všech rozehraných soutěžích zachován jejich sportovní charakter. V rámci tohoto cíle bylo vydáno následující opatření:

- všechny basketbalové soutěže řízené STK ČBF pokračují podle své termínové listiny

- na všechna utkání je zákaz vstupu diváků

- stejné doporučení platí i pro soutěže řízené jednotlivými Oblastmi ČBF

Prosím respektujte toto rozhodnutí!!!

Podpora projektu "Bezfaulu"

TJ Sokol Toužim, z.s. - družstvo minižaček U12 se rozhodlo podpořit projekt České basketbalové federace nazvaný "BEZFAULU".

Podporujte čistý basket.

BEZ AGRESE. S RESPEKTEM. KVŮLI DĚTEM.

V poslední době se nám nějak množí fauly. Ne na palubovce, kde jsou přirozenou součástí hry. Ale mezi fanoušky basketbalu: rodiči, kamarády, blízkými lidmi. Oběťmi faulů jsou nejčastěji rozhodčí, trenéři soupeřících týmů a hlavně děti. Ty jsou potrestány nejvíc.

Je jen na nás samotných, abychom se těchto osobních chyb vyvarovali a udrželi slušnost a respekt v českém basketbalu.

více informací naleznete na www.bezfaulu.cz

FANDĚTE S RESPEKTEM a s TJ Sokol Toužim