Přerušení sportovní činnosti TJ Sokol Toužim, z.s.

Na základě nařízení Vlády ČR ze dne 8. října 2020 od pondělí 12.10.2020 musíme na dobu minimálně 14 dní tj. do neděle 25.10.2020 přerušit naší sportovní činnost - zápasy i vnitřní tréninky.

Kompletní znění tohoto vládního nařízení naleznete ZDE:

Zápasy o víkendu 10. – 11.října - pokud nedojde k nějakému dalšímu upřesnění se uskuteční.

Oddíl florbalu:
10.10.2020 – Přebor mladších žáků – ANO
18.10.2020 – Přebor starších žáků – NE
24.10.2020 – Přebor mladších žáků – NE

Pokud to další situace dovolí a dojde k uvolnění opatření, tak následující turnaje se uskuteční až:
7.11.2020 – Přebor starších žáků
14.11.2020 – Přebor mladších žáků
Oba turnaje pořádáme v toužimské sportovní hale.

Informace k situaci v Českém florbalu naleznete ZDE:

Oddíl basketbalu:
10.10.2020 - BA Tygřice Louny : Sokol Toužim - U15 - ZRUŠENO (uzavřená hala)
11.10.2020 - Sokol Toužim : BK Lokomotiva Karlovy Vary - Západočeská liga žen - ANO (bez diváků)
11.10.2020 - TJ Sokol Kladno : Sokol Toužim - U15 - ZRUŠENO (uzavřená hala)
17.10.2020 - Slavoj Tachov : Sokol Toužim - Krajský přebor muži - NE
18.10.2020 - Sokol Toužim : BK Lokomotiva Karlovy - U12 - NE
24.10.2020 - Sokol Toužim : BSK Tatran Kraslice - Západočeská liga žen - NE

Případě uvolnění situace domácí nejbližší zápasy:
7.11.2020 - Sokol Toužim : BK Přeštice - Krajský přebor muži
14.11.2020 - Sokol Toužim : BSK Tatran Kraslice - nadregionální liga starší žákyně U15
15.11.2020 - Sokol Toužim : BCM Sokolov - nadregionální liga starší žákyně U15

Oddíl basketbalu - Informace k soutěžím

Informace k nařízení Bezpečnostní rady státu

Na základě nového rozhodnutí BRS se s okamžitou platností ruší všechny tréninky a odkládají se všechny zápasy.

Česká basketbalová federace se rozhodla udělat maximum pro to, aby byl ve všech rozehraných soutěžích zachován jejich sportovní charakter. V rámci tohoto cíle bylo vydáno následující opatření:

- všechny basketbalové soutěže řízené STK ČBF pokračují podle své termínové listiny

- na všechna utkání je zákaz vstupu diváků

- stejné doporučení platí i pro soutěže řízené jednotlivými Oblastmi ČBF

Prosím respektujte toto rozhodnutí!!!

Podpora projektu "Bezfaulu"

TJ Sokol Toužim, z.s. - družstvo minižaček U12 se rozhodlo podpořit projekt České basketbalové federace nazvaný "BEZFAULU".

Podporujte čistý basket.

BEZ AGRESE. S RESPEKTEM. KVŮLI DĚTEM.

V poslední době se nám nějak množí fauly. Ne na palubovce, kde jsou přirozenou součástí hry. Ale mezi fanoušky basketbalu: rodiči, kamarády, blízkými lidmi. Oběťmi faulů jsou nejčastěji rozhodčí, trenéři soupeřících týmů a hlavně děti. Ty jsou potrestány nejvíc.

Je jen na nás samotných, abychom se těchto osobních chyb vyvarovali a udrželi slušnost a respekt v českém basketbalu.

více informací naleznete na www.bezfaulu.cz

FANDĚTE S RESPEKTEM a s TJ Sokol Toužim