SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2021

TJ Sokol Toužim, z.s. – oddíl basketbalu a florbalu ve spolupráci s Infocentrem Toužim uspořádal v týdnu od pondělí 19.7. do pátku 23.7.2021 SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR, kterého se zúčastnilo 18 sportu-chtivých dětí z Toužimi a okolí.

 

Celý tábor se v dopoledních hodinách nesl v duchu Harry Pottera. Děti po lesích hledaly Baziliška, na toužimském zámku vařily kouzelné lektvary a celkově zdokonalovaly své znalosti o Bradavicích. Odpoledne je pak čekal v areálu městské sportovní haly všesportovní trénink plný her a soutěží. Všichni si vyzkoušeli rozličné sportovní disciplíny, včetně základů basketbalu a florbalu. Hodně se běhalo, skákalo, přihrávalo, házelo na basketbalový koš anebo střílelo na florbalovou branku.

Středa byla trochu „odpočinkovým“ dnem. Strávili jsme ji na výletě v Bečovské botanické zahradě, kde se nám plně věnovali. Místním zoologem jsme byli zasvěceni do místní fauny.

V pátek jsme si uspořádali malé Olympijské hry. Jak jinak, když také celý svět vzhlížel do dalekého Tokia na zahájení Olympiády. Zvítězily všechny děti, které se tábora aktivně zúčastnily a my za TJ Sokol Toužim doufáme, že jsme je alespoň trochu rozhýbali, a že u sportu v jakékoliv formě zůstanou.

Vladimír Grosser, Romana Šambergerová a František Koller

 

Podporují nás:

scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image