SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2021

TJ Sokol Toužim, z.s. – oddíl basketbalu a florbalu ve spolupráci s Infocentrem Toužim uspořádal v týdnu od pondělí 19.7. do pátku 23.7.2021 SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR, kterého se zúčastnilo 18 sportu-chtivých dětí z Toužimi a okolí.

Celý tábor se v dopoledních hodinách nesl v duchu Harry Pottera. Děti po lesích hledaly Baziliška, na toužimském zámku vařily kouzelné lektvary a celkově zdokonalovaly své znalosti o Bradavicích. Odpoledne je pak čekal v areálu městské sportovní haly všesportovní trénink plný her a soutěží. Všichni si vyzkoušeli rozličné sportovní disciplíny, včetně základů basketbalu a florbalu. Hodně se běhalo, skákalo, přihrávalo, házelo na basketbalový koš anebo střílelo na florbalovou branku.

Středa byla trochu „odpočinkovým“ dnem. Strávili jsme ji na výletě v Bečovské botanické zahradě, kde se nám plně věnovali. Místním zoologem jsme byli zasvěceni do místní fauny.

V pátek jsme si uspořádali malé Olympijské hry. Jak jinak, když také celý svět vzhlížel do dalekého Tokia na zahájení Olympiády. Zvítězily všechny děti, které se tábora aktivně zúčastnily a my za TJ Sokol Toužim doufáme, že jsme je alespoň trochu rozhýbali, a že u sportu v jakékoliv formě zůstanou.

Vladimír Grosser, Romana Šambergerová a František Koller

scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image