Zdravotní tělesná výchova - nejen pro seniory

Jsme jedním z odborů činnosti Tělovýchovné jednoty SOKOL Toužim.
Naše cvičení je zaměřeno na udžování fyzické kondice i v pokročilém věku. Cvičení je pomalé, cviky jsou protahovací.
Cvičíme na nářadí - na žebřinách, na židlích, na žíněnkách, s náčiním - míčky, tyčemi, ručníky, PET lahvemi.

Děkujeme TJ SOKOL Toužim za finanční podporu a SOU Toužim za bezplatný pronájem tělocvičny.

Přijd ́te mezi nás, cvičíme každé pondělí od 16.00 hod. v tělocvičně SOU Toužim.

A. Vachulková
J. Wipplingerová
(Toužimské noviny 2/2015)

XV. VŠESOKOLSKÝ SLET PRAHA