Provozovatelem kurtů je tenisový oddíl při TJ Sokol Toužim, z.s., IČ: 47700661

Provoz kurtu se řídí tímto provozním řádem, který je pro všechny zájemce o hru závazný.

CENÍK:

• Roční členský příspěvek 700,-Kč
  • Cena bez omezení počtu hráčů na kurtu 100,-Kč/1 hod

Provozní řád

PŘED HROU:

1. REZERVACE – telefonicky u paní Kollerové.

2. Vrácení klíčů od kurtu neprodleně po skončení hrací doby, nejpozději však do druhého dne.

3. Hrací doba je 50 minut + 10 minut na úpravu dvorce.

4. Každý hráč musí být vybaven vhodnou obuví pro antukové hřiště.

5. Hrát je možno pouze na upraveném kurtu – zejména zavlaženém.

6. Při zjištění závad na kurtu před hrou, především neuklizení kurtu, nebo po hře kontaktujte paní Kollerovou nebo pana Kollera.

7. Díry (rýhy) vzniklé v průběhu hry zasypte antukou (aspoň přihrňte nohou a urovnejte).

PO HŘE:

1. Průběžná údržba kurtu se provádí při každém střídání hráčů na kurtu a provádějí ji hráči, kteří na kurtu končí.

2. Dřevěným hrablem kurt srovnejte.

3. Kruhovým způsobem kurt zameťte. V měsíci březnu, dubnu, květnu a za vlhkého počasí používejte režný smeták, v ostatních měsících používejte síťovačku. Pohyb síťovačky je kruhový od krajů ke středu plochy, aby se nevymetala antuka jedním směrem a nebyly obnažovány plastové lajny.

4. Hrablem, smetákem či síťovačkou upravujte celý kurt, nikoliv jen označené hřiště (případně tedy od plotu k plotu).

5. Pokud dojde k přerušení hry pro déšť, je vhodné před opuštěním hrací plochy povrch kurtu rychle zamést síťovačkou, aby pršelo na rovný povrch.

6. Po použití nářadí uložte dané věci zpět na určené místo.

7. Udržujte pořádek – v areálu je zakázáno kouření.

KONTAKT:
Kollerová Romana 732 618 686