Florbalové vybavení - florbal shop EXE SPORT

Florbalové vybavení (florbalky, čepele, gripy, boty, míčky, brankářské vybavení atd.) pro naše členy klub TJ Sokol Toužim od našeho nového partnera EXE SPORT.

Vážení členové s radostí Vám představujeme našeho nového partnera EXE SPORT, který náš klub podporuje v oblasti sportovních potřeb.

Hlavní produkty našeho partnera jsou značky OXDOGEXEL FLOORBALL a FZ FREEZ ale můžete u na e-shopu najít značky Salming, Unihoc nebo Zone.

Společnost EXE SPORT a její mateřské společnosti dovážejí do Česka florbalové vybavení více než 25 let. V posledních letech své zkušenosti s florbalovým vybavením zhmotnila do mladé florbalové značky FREEZ.

Primární výhodou pro všechny naše členy je slevový program pro náš klub. Pro uplatnění slevy se stačí zaregistrovat na www.exesport.net a při registraci vybrat náš klub XXXXX-dopiš název klubu-XXXXX. Ceny po slevě se Vám zobrazí ihned po registraci.

Proč jsme se rozhodli spojit s EXE SPORTem?

XXXXX-dopiš názor hráče nebo vedení klubu co můžeš říct ke spolupráci-XXXXX

Jaké florbalové vybavení si můžete u e-shopu EXE SPORT zakoupit?

Na e-shopu www.exesport.net naleznete i další florbalové vybavení.

Registruj se na florbalovém e-shopu a získej slevu

Zaregistrujte se u EXE SPORTu a získejte slevu na florbalové vybavení.

Registrace je snadná. Pokud nakoupíte florbalové vybavení a budete zaregistrování na náš klub pomůžete nám to v dalším rozvoji klubu. Děkujeme. Zaregistrujte se na: https://www.exesport.net/registrace/nova-registrace/?club=XXXXX-dopiš zkratku klubu doda EXE-XXXXX.

Oddíl florbalu TJ Sokol Toužim je členem České florbalové unie již od roku 1997, čímž ať pod názvem 1.FBC Toužim nebo pod hlavičkou TJ Sokol 1.FBC Toužim je jedním z nejstarších stále fungujících klubů na západě Čech.

Oddíl má pro sezónu 2023 - 2024 přihlášené do soutěží Českého florbalu tři družstva mládeže - družstvo elévů, mladších žáků a družstvo starších žáků.

Všechna družstva hrají regionální soutěže Karlovarského a Plzeňského kraje. Elévové a mladší žáci odehrají své domácí turnaje na domácí palubovce ve SH Toužim. Tato hala však svými rozměry neodpovídá požadavkům na Ligu starších žáků, proto toto družstvo musí uspořádat své turnaje ve Sportovní hale ve Šťáhlavech a v Chodově.