Basketbal:

23.4. 9:00  turnaj Přebor mladších žáků

Starší žáci: SH TJ Slavia VŠ Plzeň, U Borského parku 19

23.4. 8:00  turnaj Liga starších žáků - 4.koš

Florbalový oddíl TJ Sokol 1.FBC Toužim se rozhodl společně s Českým florbale jít udržitelnou cestou.

Prvním krokem po zelené stezce, který jsme si zvolili, je aktivní se zapojení do sbírky vysloužilých florbalových míčků a čepelí. Sesbírané míčky a čepele poslouží na výrobu medailí pro letní akci pořádanou Českým florbalem - Street Floorball League.

Míčky a čepele do Rekošů sbíráme nejen na našich trénincích a turnajích, ale i všude kde se objeví prasklý míček. Za sezónu 2023-2024 se nám podařilo sebrat a následně odeslat k recyklaci celou krabici míčků a 2 prasklé čepele.

Odkaz Český florbal Udržitelnost: https://udrzitelnost.ceskyflorbal.cz/

Neděle 16.4.2023 - O2 Aréna

Program dne:

10:30 - Finále Subterra Cup - dívky (finalisté poháru středních škol)

11:45 - Finále Subterra Cup - chlapci (finalisté poháru středních škol)

14:00 - Finále Extraligy žen

17:00 - Finále Livesport Superligy mužů

TJ Sokol Toužim - oddíl florbalu

10.12.2022 - SH Toužim - Karlovarská liga elévů - 2 družstva

11.12.2022 - SH Aš - Přebor starších žáků

O víkendu 15. a 16.10. všechny tři naše družstva řádila na palubovkách v Karlovarském i Plzeňském kraji.

Nejdříve v sobotu odehrála obě družstva elévů vydařený turnaj Karlovarské ligy v Chodově u Sokolova. Dohromady z deseti zápasů, kluci společně vyhráli jich plnou polovinu a k tomu přidali další dvě remízy.

V neděli vyrazili starší na turnaj Přeboru starších žáků do Plzně a zde si vedli také nad očekávání, když prohráli po bojovném výkonu až poslední zápas s B družstvem FBŠ Slavia Plzeň.

Přebor starších žáků:

Florbal Tachov B – TJ Sokol 1.FBC Toužim            6:9

TJ Sokol 1.FBC Toužim – Florbal Aš                    12:3

Horažďovice - TJ Sokol 1.FBC Toužim                  6:9

TJ Sokol 1.FBC Toužim – FBŠ SLAVIA Plzeň B        7:17

Karlovarská liga elévů:

V této soutěži nejsou v rámci zdravého rozvoje hráčů zveřejňovány výsledky ani statistiky.

Český florbal apeluje na trenéry a rodiče, aby děti chválili za úsilí, nikoliv za výsledky a vstřelené góly. Zároveň vedli děti k lásce ke sportu, učili je respektu a fair-play.

Proto – jako vždy – nejen všechny naše hráče rádi chválíme za jejich předvedené perfektní výkony a doufáme, že neusnou na vavřínech a výsledky je nakopnou do další zápasů.

Teď máme víkend pauze a pak se můžeme těšit na domácí turnaj Přeboru starších žáků – sobota 29.10. a elévové v neděli 30.10. vyrazí na další ligový turnaj do Karlových Varů.