22.června 2024 - Prachomety (okr. karlovy Vary)

Dostředný turistický pochod - Setkání u pramene Střely

K příjemnému posezení na návsi v Prachometech Vám zahrají: flašinetářka Evička a country kapela FERNETIC.

Těšíme se na vás.

Odbor KČT TJ Sokol Toužim, z. s.

43. ročníku Novoročního výstupu na Třebouňský vrch se zúčastnilo úctihodných 275 občanů převážně z Toužimi a nebližšího okolí.

Akce Novoroční výstup na Třebouňský vrch je zařazena do projektu ČUS "Tipsport Sportuj s námi" na rok 2024".

V sobotu 4. září 2021 se uskuteční 42. ročník tradičního turistického pochodu Toužimskej puchejř.

Akce se koná s podporou města Toužimi, Cesty z města, z. s., a Dílny U mnicha.

Připraveny jsou tyto trasy

pěší 10 a 20 km

cyklistické 20, 40, 60 a 80 km.

Cíl a start je ve sportovním areálu města Toužimi, ve vchodu budovy hřiště. Start bude otevřen od 7:00 do 11:00 hodin, cíl bude otevřen do 18:00 hodin.

Popis tras obdrží účastníci na startu.

Ubytování není zajištěno.

Startovné činí 30,- Kč pro dospělé a 20,- Kč pro dětí do 15-ti let.

Každý účastník získá diplom, malý suvenýr a malé občerstvení.