XVII. všesokolský slet spojil cvičence od 18 měsíců do 96 let. Máme to za sebou, bylo to neskutečné, tolik energie, radosti, podpory, sounáležitosti ❤️.

Jsme plné dojmů, budeme mít na co vzpomínat, tak za šest let zase NAZDAR!!!

Děkujeme MAS Kraj Živých Vod a Město Toužim

Záznam vystoupení:

4. a 5.7.2024 bude čekat naše cvičenky z odboru Zdravotní tělesné výchovy zakončení jejich více než roční intenzivní práce.

V těchto dnech proběhnou závěrečná cvičení v rámci společných skladeb na XVII. Všesokolském sletu, který hostí stadion v pražském Edenu. Naše cvičenky se předvedou ve skladbě věnované písním Karla Gotta "JDI ZA ŠTĚSTÍM"

Sestry, držíme Vám pěsti, ať si své dva dny slávy, na stadionu Slávie, užijete.

Sokolské NAZDAR!!!

Jsme jedním z odborů činnosti Tělovýchovné jednoty SOKOL Toužim.
Naše cvičení je zaměřeno na udžování fyzické kondice i v pokročilém věku. Cvičení je pomalé, cviky jsou protahovací.
Cvičíme na nářadí - na žebřinách, na židlích, na žíněnkách, s náčiním - míčky, tyčemi, ručníky, PET lahvemi.

Děkujeme TJ SOKOL Toužim za finanční podporu a SOU Toužim za bezplatný pronájem tělocvičny.

Přijd ́te mezi nás, cvičíme každé pondělí od 16.00 hod. v tělocvičně SOU Toužim.

A. Vachulková
J. Wipplingerová
(Toužimské noviny 2/2015)

XV. VŠESOKOLSKÝ SLET PRAHA