Vítejte na stránkách TJ Sokol Toužim, z.s.

Nejbližší akce:

JUN

JUN
so.čvn.2024 - ne.zář.2024
Letní prázdniny

AUG
ne.srp.2024 - so.srp.2024
Soustředění basket

SEP
so.zář.2024 7:00 - 18:00
Toužimskej puchejř - 45. ročník

OCT
so.říj.2024 - st.říj.2024
Podzimní prázdniny

Znovu zprovoznění tenisového kurtu TJ Sokol Toužim, z.s. na koupališti.

Po mnoha letech, kdy se nejdříve nedařilo zajistit dostatek finančních prostředků nutných pro zprovoznění našeho tenisového kurtu a následně po jeho nákladné generální opravě se letos konečně podařilo tento kurt znovu zprovoznit a zpřístupnit ho i veřejnosti - bližší informace a rozpis využití kurtu naleznete  na těchto stránkách v záložce "TENIS".

Celková rekonstrukce byla zahájena v roce 2018, kdy se nám prvně podařilo zajistit dostatek finančních prostředků z rozpočtů Karlovarského kraje a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR z dotací vypsaných na údržbu a provoz sportovních zařízení.

Na kurtu bylo provedeno mnoho prací, včetně zpevnění svahu k potoku, kompletní opravy obrubníků, byla provedena kompletní výměnu oplocení a odborná firma rovnala podloží povrchu kurtu a položila nové povrchové antukové vrstvy. Též jsme nechali opravit střechu nad budovou šatny.

Bohužel celý projekt není bez problémů, a tak další práce budou pokračovat v dalších letech. Letos ještě bude probíhat oprava střechy na WC a oprava vnějších pláště na budově šatny.

Rekonstrukce probíhá s podporou:

Všem, kteří nám jakýmkoliv způsobem pomohli a projekt podpořili - MOCkrát děkujeme!!!

Fotogalerie z rekonstrukce:

scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image

XVII. Všesokolský slet 2024