Podzimní setkání turistů Plzeňského kraje v Toužimi 21.11.2020

19. ročník Podzimního setkání turistů Plzeňského kraje proběhne v roce 2020 v Toužimi 21. listopadu.

Hlavním centrem setkání bude toužimská Sokolovna, kde bude pro účastníky připraveno posezení s jídlem a kulturním programem. Kromě vlastního setkání v Sokolovně připravujeme také poznávací turistický program, který účastníkům setkání představí zajímavé trasy a místa v okolí Toužimi. Také přímo v hostitelském městě jsou připraveny místní trasy. Komentované prohlídky zavedou turisty mimo jiné i na toužimský zámek, do barokního kostela na prohlídku zajímavých stavebních prvků či odhalí tajemství jednoho obyčejného sklepení ve městě. Turistům bude k dispozici také místní turistické infocentrum, kde bude možné získat turistická razítka, propagační materiály či suvenýry.

Sraz bude zahájen v 9.00 hodin, ukončen v 16:00 hodin.

Toužimskej Puchejř 2020

TJ Sokol Toužim, z.s. - odbor Klubu českých turistů pořádá 5. září 2020 již 41. ročník turistického pochodu Toužimskej Puchejř

Start bude zpřístupněn od 7 do 11 hodin. Cíl bude otevřen do 18 hodin.
Start i cíl jsou u sportovní haly města Toužim - ul. Školní 492.

Účastníci dálkového pochodu obdrží pamětní listy, malé občerstvení a suvenýr.
O případných změnách budou občané včas informováni.

Setkání u pramene Střely

Letošní - již 9. ročník dostředného pochodu Setkání u pramene Střely se uskuteční v sobotu 13. června 2018 od 10 do 16 hodin v Prachometech u Toužimi.

Prosíme o dodržování všech hygienických pravidel. Děkujeme

Novoroční výstup na Třebouňský vrch

Odbor KČT TJ Sokol Toužim, z.s.

Vás srdečně zve na již 39. ročník Novoročního výstupu na Třebouňský vrch

Sraz na vrcholu 1.1.2020 od 12.00 do 15.00 hodin
Občerstvení není zajištěno. Vuřty a čajík s sebou.

Toužimskej puchejř 2019

TJ Sokol Toužim, z.s.  - odbor KČT
pořádá 7. září 2019 již 40. ročník turistického pochodu "TOUŽIMSKEJ PUCHEJŘ"

Pro účastníky je připraveno hned několik trast:
pěší: 10 a 20 km
cyklo: 40, 60 a 80 km