42. Toužimskej puchejř 4. září 2021

V sobotu 4. září 2021 se uskuteční 42. ročník tradičního turistického pochodu Toužimskej puchejř.

Akce se koná s podporou města Toužimi, Cesty z města, z. s., a Dílny U mnicha.

Připraveny jsou tyto trasy

pěší 10 a 20 km

cyklistické 20, 40, 60 a 80 km.

Cíl a start je ve sportovním areálu města Toužimi, ve vchodu budovy hřiště. Start bude otevřen od 7:00 do 11:00 hodin, cíl bude otevřen do 18:00 hodin.

Popis tras obdrží účastníci na startu.

Ubytování není zajištěno.

Startovné činí 30,- Kč pro dospělé a 20,- Kč pro dětí do 15-ti let.

Každý účastník získá diplom, malý suvenýr a malé občerstvení.

10. ročník Setkání u Pramenů Střely

Pořadatel KČT, odbor TJ Sokol Toužim, 606916484, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.kcttouzim.estranky.cz
Místo konání Prachomety, okr. Karlovy Vary
Ročník 10. ročník

12.06.2021

čas: libovolný

libovolný – dostředný pochod

Cíl

12.06.2021

čas: 10:00–16:00

Prachomety náves

GPS: 50.01071N, 12.9524E

Novoročního výstupu na Třebouňský vrch

Jubilejní 40. ročník tradičního Novoročního výstupu na Třebouňský vrch se koná jako vždy 1. ledna 2021. Také tuto akci poznamenala protiepidemická opatření kolem nákazy COVID 19. Proto letos bude na vrcholu chybět tradiční setkání turistů s občerstvením u táboráku. V souvislosti s platnými nařízeními a opatřeními prosíme individuální příchozí o dodržovaní hygienických pravidel a opatření. Na vrcholu se neshlukujte a zbytečně nezdržujte.

Užijte si zdravého pohybu v přírodě, přejeme Vám do nového roku 2021 vše nejlepší, ale hlavně hodně zdraví a optimismu, těšíme se na setkávání s Vámi na turistických akcích a trasách v roce 2021!

Odbor KČT TJ Sokol Toužim, z. s.

Podzimní setkání turistů Plzeňského kraje v Toužimi 21.11.2020

AKCE ZRUŠENA!!!

19. ročník Podzimního setkání turistů Plzeňského kraje měl proběhnout v Toužimi 21. listopadu 2020.

Bohužel, kvůli opatřením proti šíření nákazy COVID 19, musela být tato akce zrušena.

Proběhne příští rok v náhradním termínu.

19. ročník Podzimního setkání turistů Plzeňského kraje proběhne v roce 2020 v Toužimi 21. listopadu.

Hlavním centrem setkání bude toužimská Sokolovna, kde bude pro účastníky připraveno posezení s jídlem a kulturním programem. Kromě vlastního setkání v Sokolovně připravujeme také poznávací turistický program, který účastníkům setkání představí zajímavé trasy a místa v okolí Toužimi. Také přímo v hostitelském městě jsou připraveny místní trasy. Komentované prohlídky zavedou turisty mimo jiné i na toužimský zámek, do barokního kostela na prohlídku zajímavých stavebních prvků či odhalí tajemství jednoho obyčejného sklepení ve městě. Turistům bude k dispozici také místní turistické infocentrum, kde bude možné získat turistická razítka, propagační materiály či suvenýry.

Sraz bude zahájen v 9.00 hodin, ukončen v 16:00 hodin.

Toužimskej Puchejř 2020

TJ Sokol Toužim, z.s. - odbor Klubu českých turistů pořádá 5. září 2020 již 41. ročník turistického pochodu Toužimskej Puchejř

Start bude zpřístupněn od 7 do 11 hodin. Cíl bude otevřen do 18 hodin.
Start i cíl jsou u sportovní haly města Toužim - ul. Školní 492.

Účastníci dálkového pochodu obdrží pamětní listy, malé občerstvení a suvenýr.
O případných změnách budou občané včas informováni.

Setkání u pramene Střely

Letošní - již 9. ročník dostředného pochodu Setkání u pramene Střely se uskuteční v sobotu 13. června 2018 od 10 do 16 hodin v Prachometech u Toužimi.

Prosíme o dodržování všech hygienických pravidel. Děkujeme

scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image