Podzimní setkání turistů Plzeňského kraje v Toužimi 21.11.2020

19. ročník Podzimního setkání turistů Plzeňského kraje proběhne v roce 2020 v Toužimi 21. listopadu.

Hlavním centrem setkání bude toužimská Sokolovna, kde bude pro účastníky připraveno posezení s jídlem a kulturním programem. Kromě vlastního setkání v Sokolovně připravujeme také poznávací turistický program, který účastníkům setkání představí zajímavé trasy a místa v okolí Toužimi. Také přímo v hostitelském městě jsou připraveny místní trasy. Komentované prohlídky zavedou turisty mimo jiné i na toužimský zámek, do barokního kostela na prohlídku zajímavých stavebních prvků či odhalí tajemství jednoho obyčejného sklepení ve městě. Turistům bude k dispozici také místní turistické infocentrum, kde bude možné získat turistická razítka, propagační materiály či suvenýry.

Sraz bude zahájen v 9.00 hodin, ukončen v 16:00 hodin.